Sťahovanie PerníkovéhoKráľovstva

 
 
Úvod > Zaujímavosti > Sťahovanie PerníkovéhoKráľovstva
 

Veľké sťahovanie PerníkovéhoKráľovstva do nových priestorov

Máj '15   

          Prinášame novinky z nášho sťahovania. Samozrejme, že vo februári sa nám to nepodarilo. Stále betónujeme, prerábame, vyberáme fasádu, podlahy a mnoho iných "detailov". Pozrite sa na pár fotiek, ako sa nám darí...

 

 

 

 

 

Držte nám palce.

 

November '14     

          Počas 25 ročnej výroby sme sa viackrát sťahovali. Začínali sme v pivnici rodinného domu v Malej Lehôtke, v časti mesta Prievidza. Viac o začiatkoch sa dozviete v článku Rozhovor so zakladateľkou. Po štyroch rokoch sme sa presťahovali do prenajatej budovy v Bojniciach. Tu sme zotrvali do roku 2001, kedy sa nám podarilo zakúpiť vlastné priestory v ktorých vyrábame perníky podľa starej rodinnej receptúry dodnes. V tej istej obci, Malinová (pri meste Nitrianske Pravno), sme v roku 2013 odkúpili základnú školu, ktorá musela byť v roku 2007 zavretá pre nedostatok financií. Od vtedy pomaly chátrala.

      Pilne pracujeme, aby sme sa mohli čo najskôr presťahovať do týchto väčších priestorov. Sme veľmi radi, že sa našim výrobkom darí doma aj v zahraničí, tým pádom môžeme rozširovať výrobu a prijímať nových zamestnancov z obce.

      Postupne sme vymenili celú strechu, okná vymenili za plastové, rekonštruujeme interiér aj exteriér, aby vyhovoval potravinárskym kritériám. Plánujeme sa presťahovať vo februári 2015, tak nám držte palce, pretože nás čaká ešte veľa roboty.

 

Aktuálne fotky z prestavby:

 

 

 

 

Pekný deň prajeme.

Celý článok...
 
 
 
Sezónna ponuka