Perníková tyčinka "ČokoKokos"

 
 
Na papanie > Perníková tyčinka "ČokoKokos"
 

Je nám to ľúto, náš e-shop je do odvolania zavretý.

 
 

          Každý rád z času na čas maškrtí. Skúste to s našim čerstvým perníkom, ktorý je ručne vyrábaný podľa tradičnej receptúry. Do perníkov pridávame viaceré koreniny, ako napríkad škoricu, nové korenie a aníz, ktoré mu dodávajú nezameniteľnú chuť aj vôňu.

 
 

Na papanie

Perníková tyčinka "ČokoKokos"

Kód produktu:59
Výrobca:Výrobca 1
Vaša cena: 0,60 €

Popis produktu:

Cena za:  1 kus
Rozmery: 11 cm výška, 4.5 cm šírka
Hmotnosť: 50g
Alergény: lepok, vajcia, arašidy, môže obsahovať stopy sóje
Vhodné ako:

       Perníková tyčinka "ČokoKokos" je výbornou maškrtou. Tyčinka je plnená pravým neriedeným slivkovým lekvárom, celá v čokoláde, posypaná kokosom. Je vhodná aj ako desiata pre deti do školy alebo na výlety.

 

Zloženie: pšeničná múka, slivkový lekvár 25% (sušené a mrazené slivky min. 75%, jablčná dreň, cukor, glukózový sirup, kyselina citrónová), kokos, kaková poleva 10%(stužený tuk/palmový, cukor, kakao, sušená srvátka, emulgátor sójový lecitín, aróma:vanilín), čerstvé a sušené vaječné bielka a žĺtka, karamelový sirup, korenie: zmes korenín, kypriaca látka: uhličitan amónny, rastlinný olej, invertný cukor, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, emulgátor mono- digliceridy mastných kyselín, rastlinný tuk (obsahuje konzervačnú látku sorban draselný).

Konzervačná látka sorban draselný sa nachádza len v rastlinnom tuku, ktorý používame a je to minimálne množstvo.